Facebook Photo Albums

O MNĚ

Praxe v oboru od roku 2000
Od malička jsem tíhla k výtvarnictví, potažmo malování. Ve spojení s praxí kosmetičky bylo tetování a následně permanentní make-up (dále jen PMU) logickým vyústěním mých zájmů. První osvědčení k aplikaci PMU a tetování kůže jsem získala počátkem roku 2000. Tím začala má praxe tatérky. Pro svůj zájem o estetiku ženské tváře a zvýrazňování jejích rysů jsem se po čase začala téměř výhradně věnovat aplikaci PMU.

Držitelka mezinárodních certifikací v odborné aplikaci PMU
Jako při každé činnosti je i pro mě nejduležitější  využit při práci zkušenosti získané dlouholetou praxí. Vzhledem k neustálému vývoji je však neméně důležité "neusínat na vavřínech" a nadále se v oboru vzdělávat. Technika aplikace PMU je během let téměř neměnná, vždy záleží hlavně na šikovnosti aplikujícího. Avšak oblast technologie jde kupředu ve všech oborech. Přístroje a barvy pro aplikaci PMU nejsou výjimkou. I ty se neustále zdokonalují.  Mou snahou je využívat k práci vždy to nejlepší, co trh nabízí. I tímto se zvyšuje komfort a spokojenost mých zákaznic.

Dlouholetá specializace na korekce špatně aplikovaných PMU
V našem oboru pracují i kolegyně, které bohužel postrádají estetické cítění, či výtvarný talent, ale hlavně soudnost samy ke své práci. Proto se na mě, na neštěstí poměrně často, obracejí zoufalé zákaznice s žádostí o korekci špatně aplikovaného PMU. Mohu vás ubezpečit, že v drtivé většině případů lze "napáchané škody" velmi úspěšně napravit.

Odborná specializace na implantaci PMU u onkologických pacientů
Součástí lidských životů jsou i velmi těžká životní období. Mezi ta nejtěžší z nich patří také boj se zákeřnou nemocí. Je pak zcela pochopitelné, že lidé, kteří tento boj svádí, se nechtějí poddat ani nevyhnutelným důsledkům léčby. Chtějí se cítit lépe po všech stránkách. Pro většinu žen to znamená i cítit se více, jako žena. V tomto případě je PMU příhodný způsob, jak si udělat nejen radost, ale třeba si i zvýšit sebevědomí.
Aplikace PMU probíhá samozřejmě až po konzultaci s ošetřujícím lékařem zákaznice. Veškeré odborné podklady o nezávadnosti barev a použitých materiálu mohu kdykoliv doložit.

Konzultace a zaškolování začínajících kolegyň
Při své praxi se věnuji také školení nových kolegyň. Především ve spolupráci s firmou Dermedics, která vyrábí mimo jiné i špičkové přístroje pro aplikaci PMU. Pro tuto firmu zároveň pracuji externě, jako odborný konzultant pro ČR.

Footer-pmu

Copyright © 2014 PMU-MB.CZ. Všechna práva vyhrazena.